49. Holan Karel 1893-1953
olej na kartonu, sig. PD, datováno 47, Květina ve váze, rozměr 37x56cm, rámováno 53x72 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč