Jihočeská krajina

Autor: Josef Šlár
(1908 Žiželice (Kolín) - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 28 cm, rámování: 37 x 60 cm

Konec dražby: 19.09.2019 19:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč