49. Portréty
kresba tužkou, datováno vlevo dole signováno s. Markéta vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 49 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 48 x 61,5 cm
Konec dražby: 15.02.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč