Rámové hodiny

nefunkční rámové hodiny s nepůvodním strojem
Šířka: 42 cm, výška: 52 cm, hloubka: 13 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč