49. Z.K. - značeno iniciály
2 kusy, párové obrazy, Vlci, signováno ZK, rozměr 68,5 x 56cm, olej na plátně, rentoilováno, restaurováno, nerámováno
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 500 Kč