Koně
Autor: János Wagner
signováno vpravo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 68,5 cm, rámování: 79 x 101 cm pošk.
Konec dražby: 09.01.2024 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč