Portrét muže
Autor: Alois Luska
(1904 - 1978)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba, datace: 1928
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm, rámování: v paspartě, 55,5 x 45,5
Konec dražby: 05.03.2024 20:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč