21. Portrét muže

Autor: Alois Luska
(1904 - 1978)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba, datace: 1928
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm, rámování: v paspartě, 55,5 x 45,5

Konec dražby: 05.03.2024 20:10 SEČ

Zbývá: 12d 9h 16m 15s

Vyvolávací cena: 800 Kč