Stromy
Autor: Klara Ilona Boman
(1912 Tab, Maďarsko - 1999 Förslöv, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 74,5 cm, rámování: 83,5 x 54
Konec dražby: 23.11.2023 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč