Akt ležící dívky
Autor: Jan Goth
(1889 Mladá Boleslav - 1965)
přisouzeno autorovi, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 21,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 30,5 x 33,5
Konec dražby: 10.04.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč