Ležící dívka
Autor: Björk Berglund
(? ?)
datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1947
Šířka: 12,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 26 x 35
Konec dražby: 09.01.2024 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč