243. Brita - XL formát
Autor: Blixt Margit
(1913 - 1991)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1942
Šířka: 76 cm, výška: 111 cm, rámování: 128 x 97
Konec dražby: 06.03.2024 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč