244. Český Těšín
Autor: Ida Münzberg
(1876 Střítež - 1955 Český Těšín)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1939
Šířka: 46 cm, výška: 34 cm, rámování: 48 x 61
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč