Kuchyňské zátiší
Autor: Alberte de Mets van de Heule
(1915 - 2001)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 59,5 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč