182. Opuštěný lom
Autor: Vladimír Hendrych
(1928 - 2018)
signováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, z autorovy pozůstalosti
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 36,5 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč