238. Île de Saint-Louis, Paris
Autor: Chico Prats
(1916 - 2006)
signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 57 x 68
Konec dražby: 06.03.2024 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč