246. Rodina
Autor: Diemunt Morkups
(1940 - ?)
Přisouzeno autorovi, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 106 cm, výška: 131 cm, rámování: 138 x 112,5
Konec dražby: 06.03.2024 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč