59. Květiny v košíku - XL Formát

Autor: Camilla Göbl-Wahl
(1897 Vídeň - 1965 Vídeň, Rakousko)

sigováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 98 cm, výška: 68 cm, rámování: 88,5 x 118
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 14.05.2024 20:19 SELČ

Zbývá: 2d 17h 57m 16s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč