160. Zátiší se džbánem
Autor: Adolf Dell
(1890 Karlsruhe - 1977)
autor na paspartě
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 47,5 cm, rámování: paspartováno 66,5 x 84,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:53 SELČ
Zbývá: 1d 5h 21m 20s
Vyvolávací cena: 800 Kč