Konvička s folklórním zdobením
Autor: Karel Skalický
(1867 Vyškov - 1945 ?)
signováno zespodu K.S.V.
Materiál: keramika
Šířka: 10,5 cm, výška: 14,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč