86. Dvě ženy
Autor: Henri Bréard
(1873 Paříž, Francie - 1950 Paříž, Francie)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 61 x 53,5
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 06.03.2024 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč