187. Bez názvu III.
Autor: Farys Achim
značeno tužkou dole pod grafikou, na reversu autorský štítek
Technika: litografie
Šířka: 42 cm, výška: 41 cm, rámování: volný tisk
Konec dražby: 14.05.2024 21:02 SELČ
Zbývá: 5d 7h 50m 14s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč