1. Kresba I.

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

značeno tužkou dole vpravo pod kresbou, na reversu autorský přípis, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 70. léta 20. století
Šířka: 32 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 40 x 50

Konec dražby: 07.03.2024 20:00 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 13d 1h 15m 30s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč