10. Kresba VII.

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno tužkou vpravo dole pod kresbou
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 38 cm, výška: 56 cm

Konec dražby: 07.03.2024 20:09 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 6d 23h 18m 49s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč