11. Kresba VIII.

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 56 cm, výška: 36 cm

Konec dražby: 07.03.2024 20:10 SEČ

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 13d 1h 33m 23s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč