12. Kresba IX.

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: perokresba, datace: 1974
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm

Konec dražby: 07.03.2024 20:11 SEČ

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 7d 0h 45m 8s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč