15. Kresba XII.

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno tužkou vpravo dole pod kresbou
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 27,5 cm, výška: 38,5 cm

Konec dražby: 07.03.2024 20:14 SEČ

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 7d 1h 29m 19s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč