16. Kresba XIII.

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm

Konec dražby: 07.03.2024 20:15 SEČ

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 6d 23h 39m 43s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč