Kresba XIV.
Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)
signováno a datováno vpravo dole pod kresbou
Technika: perokresba, datace: 1976
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm
Konec dražby: 07.03.2024 20:16 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč