17. Kresba XIV.

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno vpravo dole pod kresbou
Technika: perokresba, datace: 1976
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm

Konec dražby: 07.03.2024 20:16 SEČ

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 13d 2h 22m 43s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč