2. Kresba II.

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

značeno tužkou dole vpravo pod kresbou, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 28,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 35,5 x 46

Konec dražby: 07.03.2024 20:01 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 7d 0h 45m 35s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč