Kresba II.
Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)
značeno tužkou dole vpravo pod kresbou, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 28,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 35,5 x 46
Konec dražby: 07.03.2024 20:01 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč