20. Kresba XVII.

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno tužkou vpravo dole pod kresbou
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm

Konec dražby: 07.03.2024 20:19 SEČ

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 13d 1h 14m 53s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč