Kresba III.
Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)
signováno a datováno v kresbě, na reversu autorský přípis, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 27,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 40 x 50
Konec dražby: 07.03.2024 20:02 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč