5. XXIII. Teckning

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno v kresbě vlevo dole, na reversu autorský přípis, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 25,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 31 x 41

Konec dražby: 07.03.2024 20:04 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 13d 2h 4m 0s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč