6. XXIV. Teckning

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: perokresba, datace: 1973
Šířka: 45,5 cm, výška: 38 cm

Konec dražby: 07.03.2024 20:05 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 7d 1h 22m 21s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč