XXIV. Teckning
Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: perokresba, datace: 1973
Šířka: 45,5 cm, výška: 38 cm
Konec dražby: 07.03.2024 20:05 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč