7. Kresba V.

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno tužkou dole vpravo pod kresbou, na reversu autorský přípis, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 36,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 50

Konec dražby: 07.03.2024 20:06 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 7d 1h 18m 30s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč