8. IXX. Teckning

Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)

signováno a datováno tužkou vpravo dole pod kresbou, na reversu autorský přípis
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 28,5 cm, výška: 35 cm

Konec dražby: 07.03.2024 20:07 SEČ

Aktuální cena: 1 200 Kč

Zbývá: 13d 1h 19m 12s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč