IXX. Teckning
Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)
signováno a datováno tužkou vpravo dole pod kresbou, na reversu autorský přípis
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 28,5 cm, výška: 35 cm
Konec dražby: 07.03.2024 20:07 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč