Kresba VI.
Autor: Gösta Rolf Calmeyer
(1927 New York - 2022 ?)
signováno a datováno tužkou vpravo dole pod kresbou
Technika: perokresba, datace: 1975
Šířka: 28 cm, výška: 40,5 cm
Konec dražby: 07.03.2024 20:08 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 200 Kč