Šťastný osud Aenea
Autor: Pierre-Etienne Moitte
(1722 Paříž - 1780 Paříž)
spolupráce s Michel Corneille (French, 1601–1664), signováno, název, paspartováno
Datace: 1747
Šířka: 53 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 51,5 x 63
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.03.2024 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč