Pohled na staré město
Autor: Pavel Horák
(1934 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 51/333, paspartováno, zaskleno. Sklo prasklé.
Technika: serigrafie
Šířka: 26 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 40 cm
Konec dražby: 05.02.2024 20:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč