Klid u lávky
Autor: Edgar Baran
(1937 Karviná)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek. paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš, datace: 1976
Šířka: 73,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 39 x 91,5 cm
Konec dražby: 05.02.2024 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč