Podzimní krajina
Autor: František Kolman
(? ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 35,5 x 45,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč