87. Bohatá kytice ve váze
Autor: A. Kolbaba
(? ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 26 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 37 cm
Konec dražby: 06.03.2024 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč