U pobřeží
Autor: Hans Dreher
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm, rámování: 49,5 x 59
Konec dražby: 04.03.2024 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč