V sadě
Autor: Antonín Sodomka
(1935)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 78,5 cm, výška: 57 cm, rámování: 59,5 x 81
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2024 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč