62. Paseka
Autor: Antonín Sodomka
(1935)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 29 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 23,5 x 33
Konec dražby: 06.03.2024 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč