H. Gustafsson - Krávy v lese
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 74 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 67 x 90,5
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 18.12.2023 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč