48. Bohatá kytice
Autor: Jaromír Schoř
(1912 Tikovice - 1992 Brno)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč