5. Maran Gustav 1886-1943
lept na papíře, Pohled na Pražský hrad, sign. PD, tisková plocha 22 x 19 cm, rámováno 34 x 26 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč