5. Pavka - Cesta u lesa
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 70 cm, výška: 52 cm, rámování: 58 x 75 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.11.2021 19:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč