5. Ringo Čech
Teroristka s papouškem a ručním granátem - olej na plátně, signováno LN Ringo, datováno 83, na zadní straně autorský štítek
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč