5. Röhling Vladislav 1878 - 1949
barevná litografie, Chrám sv. Víta, sign. PD tužkou, v kameni LD s razítkem, tisková plocha 29x29cm, rámováno 52x62cm, rám poškozen
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč